HAKKIMIZDA

Geleceğe Davet …

2000 yılından itibaren dünyada yenilenebilir kaynaklarından enerji üretimine ilişkin gelişmeleri yakından takip eden ve ülkemizdeki bir çok  ilimizde kurulan Hidro Elektrik (HES), Rüzgar Tribünü (RES) ,  Güneş Enerji Santrali (GES) projelerinde görev alan teknik kadrosu ile Güneşten ve rüzgardan Elektrik Üretimi konusunda 2017 yılı sonlarından itibaren sektörde faaliyet gösteren Maximum Enerji Sistemleri ve Teknoloji  istikrar ve kararlılıkla  geleceğe doğru  güvenle yol almaktadır.

            Maximum Enerji Sistemleri ve Teknoloji ;  markalı, kaliteli ve güvenilir ürünlerin ekonomik ticari koşullarla sunulmasını amaçlamaktadır. Maximum Enerji , müşterilerine perakende veya toptan ürün tedariği sağlamanın  yanı sıra Keşif, Danışmanlık, Ölçüm Hizmetleri de sunmaktadır.

Maximum Enerji Sistemleri ve Teknoloji ; müşterilerinin özel ihtiyaç ve uygulamalara yönelik Sistem tasarımlarına proje geliştirme, bilgilendirme ve  uygulama aşamalarındaki hizmet desteklerini şevkle sağlamaktadır.

            Maximum Enerji Sistemleri ve Teknoloji, ilk günden bu yana teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almıştır. Bu hedefler doğrultusunda gelişmelere açık anlayışı ve dinamik yapısıyla, sürekli değişen piyasa koşularını da göz önüne alarak faaliyet alanlarını, ürün ve hizmet yelpazesi ile kapasitesini de devamlı olarak artırmaktadır.

Maximum Enerji Sistemleri, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe önde gelen bir firma olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Yenilenebilir kaynakları kullanarak enerji üretimini yaygınlaştırmak için elektriğin tüketildiği yerde üretilmesi (ÖZTÜKETİM) bilincini halkımıza yaymayı amaçlıyoruz.

            Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer katan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.

Müşteri İlişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak temel ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

            Çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak, sosyal sorumluluk ve ar-ge projelerine destek vermek Maximum Enerji’nin öncelikleri  arasındadır.

            Ülkemiz Coğrafyasında verimli iklim koşullarının bizlere sağladığı güneş ve rüzgar gibi sonsuz kaynaklarımızdan hem ülkemiz , hemde kendi geleceğimiz için elektrik enerjisi üretmeye                             sizleri de davet ediyoruz.

 Siz de kendi elektriğinizi kendiniz üretebilirsiniz.   

 Çünkü !!!     Dünyamız Enerji Dolu …